Title Image

Blog

Beyaz eşya

  |   Uncategorized   |   No comment

VEYİSOĞLU GRUP olarak ticari faaliyetlerine 1978 yılında, İzmir’in Bayındır ilçesinde küçük bir atölyede “Veyisoğlu Güneş Enerjisi” imalatıyla başladık. Müşterilerimizden kazanmış olduğumuz güveni ve esnaflık tecrübemizi 1999 yılında Siemens markası ve tüketici dostu teknolojileriyle birleştirerek ilk Siemens mağazamızı Bayındır’da açtık. Güler yüzlü ve güvenilir hizmetimizle kısa zamanda büyüdük. İkinci Siemens mağazamız 2000 yılında Kemalpaşa’da hizmet vermeye başladı. Sürekli değişen teknoloji ve şartlar dahilinde verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak, hizmet ağımızı genişletmek ve kalıcı olmak en büyük amacımız oldu. Bu kapsamda 2009 yılında üçüncü Siemens mağazamız Ödemiş’te hizmete başladı. Hedeflerimiz doğrultusunda 2017 yılında dördüncü Siemens mağazamızı Tire’de açtık. Ege ve Akdeniz Bölgesi ilçelerinde hizmet veren en büyük Siemens bayi olduk. Yeni teknolojileri tüketicilerimizle en yüksek hizmet kalitesi anlayışı çerçevesinde buluşturarak ev teknolojileri sektöründe fark yaratıyoruz.

beyaz eşya sektöründe 21 yıllık tecrübemiz, seçkin markalarımız, 4 mağazamız ve işinde uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Resmi Web Sitesi

https://veyisoglugrup.com

No Comments

Post A Comment

Before you go, sign up for our newsletter and get Insider Fishing Updates, Big Catches and Latest Fishing News. We won't spam you - promise!